L.p.
|
Termin
|
Nazwa imprezy
|
Grupa
wiekowa
|
Miejsce
|
Organizator
|
-
|
08.01
|
Turniej Noworoczny Dzieci w Judo
|
99-00 , 01-02 03-04
|
Gdynia
|
UKS ?Galeon? Gdynia
|
-
|
15.01
16.01
|
World Judo Masters
|
Seniorzy
|
|
Baku, Azerbaijan
|
-
|
19.02
|
Pomorski Turniej Rankingowy
|
Juniorów
Jun.Mł.
Młodzików
|
Gdynia
|
POZ Judo Gdańsk
|
-
|
26.02
27.02
|
Puchar Świata IJF
|
Seniorzy
|
Warszawa
|
PZJudo
|
-
|
28.02 03.03
|
Konsultacja szkoleniowa
randori międzynarodowe
|
Seniorzy
|
Spała
|
PZJudo
|
-
|
05.03
06.03
|
Puchar Polski
|
Juniorzy
Juniorki
|
Bochnia
|
MOSIR Bochnia, PZJudo
|
-
|
12.03
13.03
|
Puchar Polski
|
Seniorki
Seniorzy
|
Warszawa
|
Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo, PZJudo
|
-
|
12.03
|
Otwarte Mistrzostwa Grudziądza Młodzików w Judo
|
Młodzik
|
Grudziądz
|
GKS ?Olimpia?
Grudziądz
|
-
|
18.03
19.03
|
Puchar Polski
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Skierniewice
|
, PZJudo
MMKS Wojownik Skierniewice
|
-
|
20.03
|
Drużynowe Mistrzostwa Polski
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Skierniewice
|
MMKS Wojownik Skierniewice, PZJudo
|
-
|
26.03
|
Polska Liga Judo ? 1 runda
|
Seniorzy
|
|
|
-
|
26.03
|
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Toruń
|
UKS Kodokan Toruń
|
-
|
27.03
|
Wiosenny Turniej dzieci
|
00-01, 02-03 04 i młodsi
|
Toruń
|
UKS Kodokan Toruń
|
-
|
01.04
02.04
|
Mistrzostwa Polski
|
Juniorzy
Juniorki
|
Wrocław
|
MKS Juvenia Wrocław, PZJudo
|
-
|
03.04
|
Drużynowe Mistrzostwa Polski
|
Juniorzy
Juniorki
|
Wrocław
|
MKS Juvenia Wrocław, PZJudo
|
-
|
09.04
|
Eliminacje do OOM
|
Juniorki Mł.
Juniorzy Mł.
|
Szubin
|
|
-
|
16.04
|
Otwarte Mistrzostwa Miasta Gdańska XI Turniej Judo o Puchar Neptuna
|
Junior Mł. Młodzik
|
Gdańsk
|
UKS Conrad Gdańsk
|
-
|
15.04
16.04
|
Mistrzostwa Polski
|
Młodzież
|
Mława
|
UKJ ?Siódemka? PZJudo
|
-
|
17.04
|
Drużynowe Mistrzostwa Polski
|
Młodzież
|
Mława
|
UKJ ?Siódemka? PZJudo
|
-
|
21-23.04
|
European Championships
|
Seniorzy
|
|
Istanbul, Turkey
|
-
|
24.04
|
European Championships Teams
|
Seniorzy
|
|
Istanbul, Turkey
|
-
|
30.04
|
Polska Liga Judo ? 2 runda
|
Seniorzy
|
|
|
-
|
30.04
03.05
|
OOM ? Mistrzostwa Polski
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Białystok
|
|
-
|
07.05
|
Turniej im. Czesława Misiuka
|
Młodzicy/czki Dzieci
|
Elbląg
|
Truso Elbląg
|
-
|
11.05
12.05
|
Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej,
Gimnazjada Wojewódzka
|
Dzieci szkół
podstawowych,
gimnazjalnych
|
Gdańsk
|
POZ Judo Gdańsk
|
-
|
14.05
15.05
|
Otwarty Puchar Polski
|
Seniorki
Seniorzy
|
Bytom
|
KS Czarni Bytom, PZJudo
|
-
|
14.05
|
XV Majowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo
|
Młodzik, dzieci
|
Jezierzyce
|
UKS ?Jezierzyce?
|
-
|
21.05
22.05
|
Turniej Międzynarodowy EJU
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Bielsko Biała
|
PZJudo
|
-
|
23.05
25.05
|
Konsultacja szkoleniowa ? randori międzynarodowe
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Szczyrk
|
PZJudo
|
-
|
28.05
29.05
|
Otwarty Puchar Polski
8 Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi
Juniorek i Juniorów w Judo
|
Juniorzy
Juniorki
|
Łódź
|
Gwardia Łódź
|
-
|
30.05
31.05
|
Konsultacja szkoleniowa ? randori międzynarodowe
|
Juniorzy/ki mł.
Juniorzy/ki
|
Łódź
|
Gwardia Łódź
|
-
|
04.06
|
XV Ogólnopolski Turniej judo pamięci
Larysy Ewy Krause
|
Młodzik
Dzieci
|
Dąbrowa
|
UKS ?Tori?
Dąbrowa
|
-
|
04.06
|
II Turniej Judo o Puchar Burmistrza Żukowa
|
99-00
01-02
|
Żukowo
|
GKS Żukowo
|
-
|
04.06
|
Otwarty Puchar Polski ? zawody międzynarodowe
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Opole
|
KS Gwardia Opole
|
-
|
05.06
|
Otwarty Puchar Polski ? zawody międzynarodowe
|
Juniorzy
Juniorki
|
Opole
|
KS Gwardia Opole
|
-
|
06.06
08.06
|
Konsultacja szkoleniowa - randori międzynarodowe
|
Juniorzy/ki mł.
Juniorzy/ki
|
Opole
|
KS Gwardia Opole
|
-
|
11.06
|
Open Gliwice
|
Seniorzy
|
Gliwice
|
AZS Gliwice
|
-
|
11.06
|
Mistrzostwa Wojew. Kujawsko-Pomorskiego
Mistrzostwa Torunia Dzieci
|
Juniorzy/ki mł.
Dzieci
|
Toruń
|
TKSJ Toruń
|
-
|
24-26.06
|
European Championships Cadets
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
|
Cottonera Malta
|
-
|
23.07
24.07
|
Turniej Międzynarodowy EJU
|
Juniorzy
Juniorki
|
Cetniewo
|
PZJudo
|
-
|
25.07
28.07
|
Konsultacja szkoleniowa - randori międzynarodowe
|
Juniorzy
Juniorki
|
Cetniewo
|
PZJudo
|
-
|
29.07
|
2 Otwarte Mistrzostwa Polski
zawody międzynarodowe
|
Młodzież
|
Cetniewo
|
PZJudo
|
-
|
11-14.08
|
|
Kadeci
|
|
, Ukraina
|
-
|
23-27.08
|
|
Seniorzy
|
|
Paris, France
|
-
|
27.08
|
OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI PFS GWARDIA
|
Juniorzy/ki mł.
|
Bydgoszcz
|
PTS Gwardia Bydgoszcz
|
-
|
03.09
04.09
|
Otwarty Puchar Polski
|
Juniorzy
Juniorki
|
Sochaczew
|
UKS ?Orkan-Judo? PZJudo
|
-
|
16-18.09
|
|
Juniorzy
Juniorki
|
|
Lommel
Belgium
|
-
|
17.09
|
Otwarte Mistrzostwa Polski
|
Masters
|
Wrocław
|
DZJudo, PZJudo
|
-
|
17.09
18.09
|
IX Nadbałtycki Międzynarodowy
Turniej Judo
|
Junior, Jun. Mł, Młodzik
|
Gdynia
|
UKS ?Opty? Gdynia,
GOS i R Gdynia
|
-
|
24.09
|
Polska Liga Judo ? 3 runda
|
Seniorzy
|
|
|
-
|
24.09
|
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Młodzików
w judo - IV. Memoriał Józefa Matrackiego
|
Młodzik
|
Olsztyn
|
TS Gwardia Olsztyn
Hala Urania
|
-
|
01.10
|
Otwarty Puchar Polski
Warsaw Judo Open
|
Juniorzy mł.
Juniorki mł.
|
Warszawa
|
WMZJudo
|
-
|
02.10
|
Otwarty Puchar Polski
Warsaw Judo Open
|
Juniorzy
Juniorki
|
Warszawa
|
WMZJudo
|
-
|
03.10
06.10
|
Konsultacja szkoleniowa - randori
|
Juniorzy
Juniorki
|
Zakopane
|
WMZJudo
|
-
|
08.10
09.10
|
Otwarty Puchar Polski
|
Młodzież
|
Opole
|
KS Gwardia Opole, PZJudo
|
-
|
08.10
|
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików
|
Młodzik
|
Koszalin
|
|
-
|
15.10
|
IX Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci im. Zbigniewa Kwiatkowskiego
|
Młodzik
Dzieci
|
Słupsk
|
STS ?Gryf 3? Słupsk
|
-
|
16.10
|
XIV Drużynowy Turniej Dzieci w Judo
|
99-00
01-02
|
Gdynia
|
UKS ?Galeon? Gdynia
|
-
|
21.10-23.10
|
Mistrzostwa Polski
|
Seniorki
Seniorzy
|
Opole
|
KS Gwardia Opole, PZJudo
|
-
|
29.10
|
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia
|
Junior/ki mł.
Junior/ki
|
Wrocław
|
|
-
|
03-06.11
|
|
Juniorzy
|
|
, RPA
|
-
|
05.11
06.11
|
Otwarty Puchar Polski
|
Seniorki
Seniorzy
|
Poznań
Luboń
|
KS Akademia Judo
PZJudo
|
-
|
05.11
|
XXI Turniej Judo im. Antoniego Reitera
|
98 ? 99
00 ? 02
|
Gdańsk
|
UKS Conrad Gdańsk
|
-
|
12.11
13.11
|
Otwarty Puchar Polski ? Bytom Cup
|
Juniorki mł.
Juniorzy mł.
|
Bytom
|
KS Czarni Bytom
|
-
|
12.11
|
Otwarte Mistrzostwa Grudziądza
Dzieci w Judo
|
Dzieci
|
Grudziądz
|
GKS ?Olimpia?
Grudziądz
|
-
|
18-20.11
|
|
Młodzież
|
|
Baku Azerbaijan
|
-
|
18.11-19.11
|
Puchar Polski
|
Młodzicy
|
Bytom
|
KS Czarni Bytom
|
-
|
20.11
|
Drużynowy Puchar Polski (reprezentacje wojewódzkie)
|
Młodzicy
|
Bytom
|
KS Czarni Bytom
|
-
|
20.11 / 26.11
|
Polska Liga Judo ? finał
|
Seniorzy
|
|
|
-
|
26.11
|
XIX Mistrzostwa Pomorza Dzieci
im. Wiesława Sawickiego
|
Dzieci
|
Gdynia
|
WKS Flota Gdynia
|
-
|
26.11
|
XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO
Z OKAZJI ? ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI?
|
Młodzik
Dzieci
|
Szczecin
|
UKS 47 Bushido-Morus
Szczecin
|
-
|
03.12
|
Mistrzostwa Polski Kata
|
Wg regulaminu
|
Warszawa
|
|
-
|
03.12
|
Turniej Mikołajkowy
|
Dzieci
|
Gdańsk
|
KS AZS AWF Gdańsk
|
-
|
03.12
|
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Dzieci w judo Turniej Mikołajkowy
|
1999-2000
2001-2002
|
Olsztyn
|
TS Gwardia Olsztyn
Hala Urania
|